ŠKODA autorizētais partneris

Mobilitātes garantija

Nepārtrauktā kustībā ar Mobilitātes garantiju

Mobilitātes garantija – bezmaksas palīdzība ŠKODA vadītājiem un pasažieriem gadījumā, ja ar automobili nav iespējams pārvietoties un nepieciešama tā transportēšana uz pilnvarotu ŠKODA servisa centru un citi pakalpojumi.

BEZMAKSAS PALĪDZĪBA

24 / 7

Kas ir ŠKODA Mobilitātes garantija?

Lai arī kur Jūs dotos ar savu ŠKODA automobili, vienmēr ir svarīgi, lai ceļojums nebeigtos pusceļā. ŠKODA Mobilitātes garantija Jums dod papildus drošību. Ja arī automašīnai ir gadījies kāds tehnisks defekts, šīs programmas ietvaros, Jums tiks sniegta palīdzība jebkurā dienā, jebkurā laikā – 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Ko tā ietver?

Mobilitātes garantijas ietvaros palīdzības dienests telefoniski Jums sniegs padomus kā atrisināt radušos situāciju. Ja problēmu nebūs iespējams atrisināt telefoniski, Jums tiks nosūtīta tehniskā palīdzība, kas nogādās Jūsu automašīnu uz tuvāko autorizēto ŠKODA servisa centru. Ja automašīnu nebūs iespējams salabot tajā paša dienā, ŠKODA Mobilitātes garantija bez maksas Jums un pasažieriem nodrošinās vienu no trijiem pakalpojumiem:

/ Nokļūšanu līdz galamērķim ar sabiedrisko transportu

/ Nakšņošanu viesnīcā (1 nakti, bez ēdināšanas).

Kā saņemt Mobilitātes garantiju?

Mobilitātes garantiju Jūs saņemat bez maksas, iegādājoties jaunu ŠKODA automašīnu. Mobilitātes garantija darbojas divus gadus no automobiļa pirmās reģistrācijas datuma, ja visi servisa apkopju darbi ir veikti laicīgi (nobraukuma un/vai laika ziņā), pienācīgā kvalitātē un atbilstoši ražotāja specifikācijai – autorizētā ŠKODA servisa centrā.

Jautājumi par Mobilitātes garantiju? Zvaniet mums!

Gaidam Jūs mūsu ŠKODA autoservisā

Tālrunis

+371 66001111 vai +371 66001155

+371 66001122, 26530806 ( rezerves daļas )


Adrese

Skanstes iela 33, Rīga, Latvija, LV-1013


Darba laiks

Pirmdiena – piektdiena: 8:30 – 19:00

Sestdiena: 10:00 – 16:00

Svētdiena: slēgts


© 2022 Mūsa Auto SIA

Order now and get 20% off

You can now order any of our dishes online and we will deliver to your door

Use code GWFH20 at checkout