SĪKDATŅU POLITIKA

Pieteikt servisu var zvanot pa tālruni vai aizpildot online pieteikumu

Mēs, respektējam jūsu privātumu un esam apņēmušies saglabāt jūsu tiesības uz jūsu personas datu likumīgu apstrādi un aizsardzību. Mūsu Sīkdatņu un sekošanas politika sniedz jums skaidru izskaidrojumu par to, kā sīkdatnes un citas sekošanas tehnoloģijas tiek izmantotas mūsu interneta vietnēs, produktos un pakalpojumos.


Kas ir sīkdatne


Sīkdatne ir neliela datne, kas tiek lejupielādēta un saglabāta jūsu ierīcē, kad apmeklējat kādu interneta vietni. Tā satur datus, kas ir specifiski konkrētajam apmeklētājam un interneta vietnei. Sīkdatnes izmanto daudzas interneta vietnes un tās var izmantot vairākiem nolūkiem, piemēram, lai atcerētos jūsu izvēlētās iespējas, lai nodrošinātu tiešsaistes iepirkšanos un lai apkopotu interneta vietnes statistiku.


Kā mēs izmantojam sīkdatnes


Mēs un mūsu partneri izmantojam sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai analizētu tendences, pārvaldītu interneta vietni, sekotu lietotāju darbībām interneta vietnē un vāktu demogrāfisko informāciju par mūsu lietotāju bāzi kopumā. Sīkdatnes ir informācijas vienības, ko interneta vietne nosūta uz interneta pārlūku. Pārlūks šo informāciju saglabā datnē jūsu ierīcē. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem orientēties interneta vietnē un (attiecīgā gadījumā) ļauj mums pielāgot interneta vietni un tās saturu apmeklētāja vajadzībām, un uzlabot lietotāju darbību rezultātus. Ja sīkdatņu funkcija nav aktivizēta, mēs nevaram nodrošināt interneta vietnes pareizu darbību un tās ekspluatāciju tā, kā paredzēts.


Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam mūsu interneta vietnē, nesaglabā datus, pēc kuriem varētu tieši identificēt jūs. Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot, kā aprakstīts mūsu Privātuma politikā. Netiks nodota nekāda personas informācija, pēc kuras varētu identificēt jūs.


Mēs izmantojam sīkdatnes savās vietnēs šādi


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai aizsargātu mūsu klientiem un lai novērstu krāpnieciskas darbības.

Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tiešsaistes pieteikuma veidlapā. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, datora lietotājam nebūs iespējams pieslēgties un / vai izmantot mūsu pakalpojumus.

Tāpat mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzzinātu, kā lietotāji atnāk uz mūsu interneta vietni, un pētītu, kā viņi to izmanto - tas mums palīdz uzlabot jums sniegto pakalpojumu kvalitāti. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics - populāru internetā bāzētu veiktspējas analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google. Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu mums analizēt, kā apmeklētāji izmanto mūsu interneta vietni. Vairāk informācijas par sīkdatņu izmantošanu var atrast Google Konfidencialitātes politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes interneta vietnes datu plūsmas uzraudzībai un pārvaldībai.

Tāpat mēs izmantojam sīkdatnes arī mūsu reklāmas kampaņās un pamudinājumos, un lai noteiktu to veiksmīgumu. Tas mums palīdz uzlabot vietnes dizainu un struktūru, un piedāvājumu un pamudinājumu klāstu.


Mēs mūsu tīmekļa vietnē izmantojam divu veidu sīkdatnes


Sesijas sīkdatnes. Tās ir pagaidu sīkdatnes, kas ir aktīvas tikai laikā, kad datora lietotājs piekļūst interneta vietnei (vai, precīzāk, kamēr lietotājs pamet interneta vietni un aizver pārlūku). Sesijas sīkdatnes palīdz mūsu interneta vietnei iegaumēt soļus, ko apmeklētājs ir spēris iepriekšējā lappusē, tādējādi novēršot nepieciešamību ievadīt informāciju atkārtoti.


Pastāvīgās sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes paliek apmeklētāja datorā pēc mūsu interneta vietnes apmeklējuma. Šīs sīkdatnes palīdz mums jūs identificēt kā unikālu apmeklētāju (saglabājot šo informāciju kā nejaušā secībā ģenerētu skaitli). Tas, cik ilgi šī sīkdatne paliks lietotāja datorā, būs atkarīgs no sīkdatnes veida.


Piekrišana sīkdatņu izmantošanai


Pirms sākat izmantot mūsu interneta vietni, mums ir jāsaņem jūsu piekrišana sīkdatņu izmantošanai. Tādēļ mūsu tīmekļa vietnē ir uznirstošais logs, kas informē jūs par sīkdatņu izmantošanu, un jums tiek lūgts akceptēt sīkdatņu izmantošanu, noklikšķinot uz "Piekrītu". Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, bet turpināt izmantot tīmekļa vietni, tas tiek uzskatīts par jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.


Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana


Mēs neizmantojam sīkdatnes ar mērķi vākt personisko informāciju par lietotājiem. Tomēr atsevišķu apstrādāto informāciju var uzskatīt par personas datiem.


Ja vēlaties ierobežot sīkdatnes vai tās bloķēt mūsu interneta vietnē vai jebkurā citā interneta vietnē, to varat izdarīt, izmainot jūsu interneta pārlūka iestatījumus. Piemēram, jums var būt iespēja bloķēt visas sīkdatnes, akceptēt tikai pirmās puses sīkdatnes vai dzēst visas sīkdatnes, izejot no pārlūka. Lai uzzinātu vairāk par šo iespēju, izmantojiet sava pārlūka funkciju "Palīdzība". Informācijai par to, kā izdzēst sīkdatnes no jūsu mobilās ierīces pārlūka, lūdzu, skatiet ierīces lietotāja rokasgrāmatu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži mūsu sniegtie pakalpojumi nedarbosies, ja jūs bloķēsit vai dzēsīsiet sīkdatnes.


Sekošana


Kā vairums interneta vietņu, mēs apkopojam noteiktu informāciju automātiski. Mēs vācam šo informāciju, lai kopumā analizētu tendences un pārvaldītu mūsu tīmekļa vietnes, produktus un pakalpojumus.


Sekojot interneta lappusēm, kuras mūsu lietotājs apmeklē konkrētā interneta vietnē, mēs neiesaistāmies personiskās informācijas vākšanā par jūsu darbībām tiešsaistē laika gaitā un trešo personu interneta vietnēs vai tiešsaistes pakalpojumos. Attiecīgi mēs pašlaik neapstrādājam vai neizpildām jebkura tīmekļa pārlūka signālu "neizsekot" vai citus mehānismus, kas dod patērētājiem iespēju izdarīt izvēli attiecībā uz personu identificējošas informācijas vākšanu par jūsu darbībām tiešsaistē laika gaitā un trešo personu interneta vietnēs. Papildus tam, mēs neesam apzināti pilnvarojuši trešās personas vākt personu identificējošu informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē laika gaitā un dažādās interneta vietnēs laikā, kad izmantojat mūsu interneta vietnes.


Mēs sadarbojamies ar trešo personu, lai rādītu mūsu interneta vietnē reklāmu vai pārvaldītu mūsu reklāmas citās vietnēs. Mūsu partneris - trešā persona var izmantot sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai nodrošinātu jums reklāmas, kas pamatojas uz jūsu pārlūkošanas aktivitātēm un interesēm. Ja vēlaties atteikties no reklāmām, kas balstītas uz interesēm, noklikšķiniet šeit; vai, ja atrodaties Eiropas Savienībā, šeit. Lūdzu, ņemiet vērā, ka turpināsiet saņemt vispārīgas reklāmas (t.i. reklāmu, kas nav pielāgota jūsu interesēm un rīcībai).


Kādas izmaiņas esat veikuši nesen?


Mēs varam jebkurā laikā mainīt šo sīkdatņu un sekošanas politiku un norādīsim šīs sīkdatņu un sekošanas politikas pēdējās aktualizēšanas datumu. Ja notikušas ievērojamas izmaiņas, mēs visas šādas izmaiņas izcelsim un mēģināsim, kad iespējams, tieši brīdināt jūs. Tāpat mēs saglabāsim šīs sīkdatņu un sekošanas politikas iepriekšējās versijas teksta beigās, lai jūs varētu tās izskatīt. Šī ir mūsu globālās sīkdatņu un sekošanas politikas pirmā versija. Mēs to publicējām 2018. gada 25. maijā.


Paziņojums


Par personas datu apstrādes aspektiem un saglabāšanu personāla atlases procesā


“Mūsa Auto” SIA, reģ. Nr. 40103283182, juridiskā adrese: Skanstes iela 33, Rīga, LV – 1013, Latvija,

tālr. Nr. +371 66001111, (turpmāk – Sabiedrība), informē Jūs par personas datu apstrādi personāla atlases procesā:


1. Personas dati


Visa informācija, kas ir iekļauta Jūsu iesniegtajā CV, kā arī, iegūtā informācija no personām, kas ir

sniegušas atsauksmes par Jums un Jūs esat nepārprotamā veidā atļāvis/-usi sazināties ar attiecīgajām

personām. Gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju, darba intervijas laikā sniegtā

informācija, aizpildītie testi un citi pārbaudes darbi ir atzīstami par Jūsu personas datiem.


2. Personas datu apstrādes mērķis jeb nolūks


Sabiedrības personāla atlasei un savu leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tās saistītas ar personāla

atlasi.


3. Datu apstrādes tiesiskais pamats


3.1. Jums ir brīva izvēle piedalīties konkursā uz izsludināto vakanci (datu apstrādes tiesiskais pamats - Jūsu

piekrišana).


3.2. Saņemot Jūsu pieteikumu, Sabiedrībai rodas leģitīma interese apstrādāt Jūsu saņemto pieteikumu,

izvērtējot tajā sniegto informāciju, organizējot pārrunu procedūru, veicot pārrunas un nodrošinoties ar

pierādījumiem, kas pamato attiecīgā procesa tiesisku norisi. Strīdus gadījumā atlases procesā iegūtā

informācija var tikt izmantota, lai atspoguļotu attiecīgā procesa tiesisku norisi.


4. Personas datu saņēmēji


Gadījumā, ja tiek saņemtas sūdzības par konkrēto atlases procesu, tad atlases procesā iegūtā un

apstrādātā informācija var tikt nodota tiesībsargājošajām vai uzraugošajām institūcijām, kā arī tiesai.


5. Glabāšana


5.1. Visa informācija, kas iegūta, kandidātam piesakoties konkrētajai vakancei un/vai, sniedzot papildus

informāciju, piemēram, pārrunu laikā, tiks glabāta ne ilgāk kā sešus mēnešus pēc konkrētā atlases

procesa pabeigšanas, lai nodrošinātu Sabiedrība leģitīmās intereses. Sabiedrība, ievērojot datu

minimizācijas principu, pēc leģitīmās intereses sasniegšanas, apņemas dzēst attiecīgo informāciju.

5.2. Gadījumā, ja Sabiedrība saņem sūdzības par konkrēto atlases procesu, tad visa atlases procesā

apstrādātā informācija tiks saglabāta līdz sūdzības izskatīšanas brīdim un galīgā tiesas sprieduma spēkā

stāšanās brīdim.


6. Datu subjekta (kandidāta) tiesības


6.1. Jums ir tiesības piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu apstrādes ierobežošanu vai iebilst pret savu

datu apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību un datu labošanu. Tāpat, Jums ir tiesības vērsties

uzraudzības iestādē̄ dvi.lv ar sūdzību par Sabiedrības rīcību, ja tā pārkāpj Jūsu kā datu subjekta

tiesības, atbilstoši normatīvajiem aktiem, kas reglamentē personas datu aizsardzību.

6.3. Ievērojot to, ka tiesiskais pamats personas datu apstrādei ir Jūsu piekrišana un Sabiedrības leģitīmās

intereses, Jums ir tiesības pieprasīt datu dzēšanu.

PIESAKI SERVISA APMEKLĒJUMU!

Zvani mums pa tālruni vai aizpildi pieteikumu.

KONTAKTI


Adrese

Skanstes iela 33, Rīga

Latvija, LV-1013


Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 8:30 - 19:00

Sestdiena: slēgts

Svētdiena: slēgts


vai

aizpildi pieteikumu

SERVISA PIETEIKUMS


Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju ar mani sazināties, piekrītot šīs lapas Privātuma politikai un Datu aizsardzībai.

VIEGLI MŪS ATRAST

Ērta piebraukšana no Skanstes ielas vai Zirņu ielas.