ŠKODA autorizētais partneris

ŠKODA oriģinālās rezerves daļas un aksesuāri

Lai nodrošinātu automašīnu ilgmūžību un drošību, mēs automašīnu remontā rekomendējam izmantot tikai ŠKODA oriģinālās rezerves daļas. Neatkarīgi no tā vai esat privātpersona, kurai nepieciešama tikai viena detaļa, vai neliels vai liels serviss, mēs palīdzēsim Jums atrast pareizo rezerves daļu. Mūsu noliktava, ar regulārām piegādēm no Igaunijas un Čehijas noliktavām, spēj ļoti saprātīgā laikā piegādāt pat visretāk nepieciešamās rezerves daļas.

Oriģinālie aksesuāri

ŠKODA oriģinālie aksesuāri ir lielisks veids kā pielāgot automašīnu savām vajadzībām. Oriģinālie aksesuāri ir pieejami ne vien jaunākajiem modeļiem, bet arī to iepriekšējām paaudzēm. Oriģinālo aksesuāru klāsts ir ļoti plašs – sākot no dubļu sargiem un gumijas tepiķīšiem beidzot ar kruīza kontroles sistēmām un drošības aprīkojumu Jūsu četrkājainajiem draugiem. Tāpat piedāvājama arī kvalitatīvu apģērbu un ikdienā noderīgus aksesuārus pieskaņot pie sava jaunā auto. 

Ekonomiskās rezerves daļas – līdz 35% lētāk

Ja Jūsu ŠKODA ir vecāka par četriem gadiem, Jums ir iespēja izmantot ŠKODA Economy Parts programmu, kas piedāvā ekonomiskās detaļas, kas ir ražotas izmantojot ŠKODA tehnoloģijas, par labāku cenu nekā standarta ŠKODA Genuine Parts rezerves daļām. Šī programma Jums ļauj nemeklēt alternatīvu ražotāju risinājumu, bet izmantot rezerves daļas, kas ir radītas tieši Jūsu auto. Arī ekonomiskajām rezerves daļām ir divu gadu garantija.

Atjaunotās rezerves daļas – līdz 65% lētāk

ŠKODA Genuine Exchange Parts programmas ietvaros rūpnieciski atjaunotās rezerves daļas ne vien ļauj ieekonomēt naudu, bet arī ļauj parūpēties par dabu. Atjaunošanas procesā rezerves daļas tiek pilnībā izjauktas, iztīrītas, nomērītas, atjaunotas, nomainot nodilušās komponentes pret jaunām, un testētas. Rūpnieciski atjaunoto detaļu kvalitāte ir identiska jaunām rezerves daļām, ko apliecina identiska garantija. Jo vairāk rezerves daļu tiks atjaunots, jo vairāk tiks saudzēti vides un enerģijas resursi.

Jautājumi par rezerves daļām? Zvaniet mums!

Gaidam Jūs mūsu ŠKODA autoservisā

Tālrunis

+371 66001111 vai +371 66001155

+371 66001122, 26530806 ( rezerves daļas )


Adrese

Skanstes iela 33, Rīga, Latvija, LV-1013


Darba laiks

Pirmdiena – piektdiena: 8:30 – 19:00

Sestdiena: 10:00 – 16:00

Svētdiena: slēgts


© 2022 Mūsa Auto SIA

Order now and get 20% off

You can now order any of our dishes online and we will deliver to your door

Use code GWFH20 at checkout