MŪSA AUTO

Volkswagen un ŠKODA autorizētais partneris

SAGLABĀ AUTO TEHNISKĀ KĀRTĪBĀ

Pieteikt servisu var zvanot pa tālruni vai aizpildot online pieteikumu

Savlaicīgi veicot automašīnas tehnisko apkopi un regulāras pārbaudes, jūs uzturat savu automašīnu perfektā tehniskā stāvoklī.

Tāpēc mūsu eksperti aicina – veiciet auto apkopi savlaicīgi. Tādā veidā ne tikai izbaudīsiet komfortablu braukšanu, bet arī samazināsiet apkopes izmaksas ilgtermiņā. Apkopē ietilpst tehniskās apkopes darbi, kas nepieciešami, lai jūsu automobilis būtu drošs gan ekspluatācijā, gan ceļu satiksmē.


Regulāri vajadzētu vērst uzmanību sekojošiem apkopes darbiem:

Automašīnas tehniskā apkope 

– savlaicīgi veikta, tā ļauj uzturēt auto nevainojamā braukšanas kārtībā, radot drošības sajūtu un pārliecību uz ceļa. Papildus tam iegūsiet Mobilitātes garantiju līdz nākamajai tehniskajai apkopei.

Loga slotiņu maiņa

– mēs iesakām nomaiņu veikt vismaz reizi gadā, lai pēc papildus slodzes ziemas sezonā nodrošinātu labu redzamību,  īpaši diennakts tumšajā laikā.

Ritošās daļas un bremžu pārbaude

– pakļautas regulārai slodzei, automašīnas piekare un bremzes ir jāpārbauda regulāri, lai saglabātu drošību uz ceļa gan sev, gan citiem satiksmes dalībniekiem.

Kondicioniera serviss

–  lai nodrošinātu svaigu un tīru gaisu jūsu auto salonā, kā arī novērstu  nepatīkamu aromātu rašanos, veiciet kondicioniera tīrīšanu un salona gaisa filtra nomaiņu vismaz reizi gadā.

PIESAKI SERVISA APMEKLĒJUMU!

Zvani mums pa tālruni vai aizpildi pieteikumu.

KONTAKTI

PIETEIKUMS


Adrese

Skanstes iela 33, Rīga

Latvija, LV-1013


Darba laiks

Pirmdiena – Piektdiena: 8:30 – 19:00

Sestdiena: 10:00 – 16:00

Svētdiena: slēgtsApstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju ar mani sazināties, piekrītot šīs lapas Privātuma politikai un Datu aizsardzībai.

VIEGLI MŪS ATRAST

Ērta piebraukšana no Skanstes ielas vai Zirņu ielas.