MOBILITĀTES GARANTIJA

Saņem palīdzību jebkurā dienā, jebkurā laikā

Nepārtrauktā kustībā ar Mobilitātes garantiju

Mobilitātes garantija – bezmaksas palīdzība Volkswagen vadītājiem un pasažieriem gadījumā, ja ar automobili nav iespējams pārvietoties un nepieciešama tā transportēšana uz pilnvarotu Volkswagen servisa centru un citi pakalpojumi.

BEZMAKSAS PALĪDZĪBA

24 / 7

Kas ir Mobilitātes garantija?

Lai arī kur Jūs dotos ar savu Volkswagen automobili, vienmēr ir svarīgi, lai ceļojums nebeigtos pusceļā. Volkswagen Mobilitātes garantija Jums dod papildus drošību. Ja arī automašīnai ir gadījies kāds tehnisks defekts, šīs programmas ietvaros, Jums tiks sniegta palīdzība jebkurā dienā, jebkurā laikā – 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Ko tā ietver?

Mobilitātes garantijas ietvaros palīdzības dienests telefoniski Jums sniegs padomus kā atrisināt radušos situāciju. Ja problēmu nebūs iespējams atrisināt telefoniski, Jums tiks nosūtīta tehniskā palīdzība, kas nogādās Jūsu automašīnu uz tuvāko autorizēto Volkswagen servisa centru.Ja automašīnu nebūs iespējams salabot tajā paša dienā, Volkswagen Mobilitātes garantija bez maksas Jums un pasažieriem nodrošinās vienu no trijiem pakalpojumiem:

/ Servisa maiņas auto (ne ilgāk ka 3 dienas)

/ Nokļūšanu līdz galamērķim ar sabiedrisko transportu

/ Nakšņošanu viesnīcā (1 nakti, bez ēdināšanas).

Kā saņemt Mobilitātes garantiju?

Mobilitātes garantiju Jūs saņemat bez maksas, iegādājoties jaunu Volkswagen automašīnu. Mobilitātes garantija darbojas divus gadus no automobiļa pirmās reģistrācijas datuma, ja visi servisa apkopju darbi ir veikti laicīgi (nobraukuma un/vai laika ziņā), pienācīgā kvalitātē un atbilstoši ražotāja specifikācijai – autorizētā Volkswagen servisa centrā.

Palīdzības tālrunis uz ceļa Latvijā

Palīdzības tālrunis uz ceļa ārzemēs

PIESAKI SERVISA APMEKLĒJUMU!

Zvani mums pa tālruni vai aizpildi pieteikumu.

KONTAKTI


Adrese

Skanstes iela 33, Rīga

Latvija, LV-1013


Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 8:30 - 19:00

Sestdiena: slēgts

Svētdiena: slēgts


vai

aizpildi pieteikumu

SERVISA PIETEIKUMS

Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu, ļauju ar mani sazināties, piekrītot šīs lapas Privātuma politikai un Datu aizsardzībai. Mēs sazināsimies tikai, lai precizētu servisa apmeklējuma laiku un plānotos servisa pakalpojumus.

VIEGLI MŪS ATRAST

Ērta piebraukšana no Skanstes ielas vai Zirņu ielas.