ŠKODA REZERVES DAĻAS

Saņem visu informāciju pa tālruni

Oriģinālie aksesuāri

Škoda oriģinālie aksesuāri ir lielisks veids kā pielāgot automašīnu savām vajadzībām. Tie ir pieejami ne vien jaunākajiem Škoda modeļiem, bet arī to iepriekšējām paaudzēm. Oriģinālo aksesuāru klāsts ir ļoti plašs – sākot no dubļu sargiem un gumijas paklājiņiem, beidzot ar kruīza kontroles sistēmām un drošības aprīkojumu Jūsu četrkājainajiem draugiem. Piedāvājama arī kvalitatīvu apģērbu un ikdienā noderīgus aksesuārus.

Ekonomiskās rezerves daļas - līdz 35% lētāk

Ja Jūsu Škoda ir vecāka par 4 gadiem, Jums ir iespēja izmantot Škoda Economy Parts programmu - ekonomiskās detaļas, kas ir ražotas izmantojot Škoda tehnoloģijas, par labāku cenu nekā standarta Škoda Genuine Parts rezerves daļām. Šī programma Jums ļauj nemeklēt alternatīvu ražotāju risinājumu, bet izmantot rezerves daļas, kas ir radītas tieši Jūsu auto. Arī ekonomiskajām rezerves daļām ir 2 gadu garantija.

Atjaunotās rezerves daļas - līdz 65% lētāk

Izvēloties Škoda Genuine Exchange Parts programmas ietvaros rūpnieciski atjaunotās rezerves daļas, Jūs ne vien ieekonomēsiet naudu, bet arī rūpēsieties par dabu. Atjaunošanas procesā rezerves daļas tiek pilnībā izjauktas, iztīrītas, nomērītas, atjaunotas, nomainot nodilušās komponentes pret jaunām un testētas. Rūpnieciski atjaunoto detaļu kvalitāte ir līdzīga jaunām, ko apliecina identiska garantija. Jo vairāk rezerves daļu tiks atjaunots, jo vairāk saudzēti vides un enerģijas resursi.

Tālrunis uzziņām par rezerves daļām un aksesuāriem

PIESAKI SERVISA APMEKLĒJUMU!

Zvani mums pa tālruni vai aizpildi pieteikumu.

KONTAKTI


Adrese

Skanstes iela 33, Rīga

Latvija, LV-1013


Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 8:30 - 19:00

Sestdiena: slēgts

Svētdiena: slēgts


vai

aizpildi pieteikumu

SERVISA PIETEIKUMS


Apstiprinu, ka aizpildot šo pieteikumu ļauju ar mani sazināties, piekrītot šīs lapas Privātuma politikai un Datu aizsardzībai.

VIEGLI MŪS ATRAST

Ērta piebraukšana no Skanstes ielas vai Zirņu ielas.